WORLD GAME

STRANky WYTWORENE machovci

TERMINATOR 3:WAR OF THE MACHINES

Obrázok

Info:

Kód: 
Práve začala bitka medzi ľuďmi a strojmi. Šíria sa ako apokalyptický prízrak, ktorý pustoší celú planétu. Musíte vytrvať... pridajte sa k technologicky vyspelému Skynetu a jeho terminátorom, alebo sa spojíte s ľudskými rebelmi pod vlajkou Tech-Comu?

Pridajte sa k krvavej vojne strojov proti ľuďom. Môžete sa tešiť na špecifické prostredie filmu Terminátor 3: Vzbura strojov, vrátane centra Los Angeles zdevastovaného po nukleárnom údere. Svoje spojenectvo si vyberte starostlivo, pretože ďalší osud ľudstva leží len vo vašich rukách.

V hlavnej úlohe sa samozrejme predstaví Arnie (s režisérom Jonathanom Mostowom, ktorý natočil špeciálnu päťminútovú filmovú sekvenciu a pochopiteľné aj nadabingoval hlavného hrdinu svojím typickým akcentom). Hra vyplňuje biele miesta T-filmov a pretiahne hráča súčasným Los Angeles i apokalyptickou budúcnosťou, keď SkyNet systematicky vyhladzuje ľudstvo.

Čaká vás dvadsať rôznych lokacií, exkluzívne video z filmového snímku, špeciálny režim, kde bojujete proti ľudstvu a dvadsiatka rozličných zbraní na výber...Download:
Kód: 
http://rapidshare.com/files/106030893/Terminator_3_War_of_the_Machines.part1.rar
http://rapidshare.com/files/106040235/Terminator_3_War_of_the_Machines.part2.rar
http://rapidshare.com/files/106040391/Terminator_3_War_of_the_Machines.part3.rar