WORLD GAME

STRANky WYTWORENE machovci

jaguschmailer.de

O JAGUSCHMAILERU:

Úvod:

Tahle německá stránka platí za emaily, aktionmaily, questionmaily (emaily s otázkou), registrace do jiných stránek, klikání na bannery atd., také je zde kupa soutěží (klikací, referálové...), které není těžké vyhrát.
Výdělky jsou mnohem větší než na obyčejných klikačkách, emailovkách, výdělek totiž nyní nezávisí na počtu vašich referálů a na jejich pracném shánění, ale hnavně na VÁS!

Tak a jdeme na to:

a) Nejdříve si založte emailovou schránku někde jinde než na českých portálech - třeba na gmailu (www.gmail.com)
b) Dále klikněte na zde: ODKAZ a zaregistrujte se pomocí políčka ANMELDEN.
c) Dále vyplňte své údaje, po dokončení registrace by vám měl přijít potvrzovací email, jenže někdy se stává, že NEDORAZÍ. V takovém případě si prostě nechte nové heslo zaslat emailem, abyste se mohli přihlásit. Jak? -V přihlašovacím okně (login) máte dole kolonku, kam napíšete svůj email v případě zapomenutí hesla ;)

Pokud vám němčina nedělá problémy, návod si dál číst nemusíte, ale pokud ano, či se vám nechce zjišťovat co a jak, pokračujte ve čtení :)

*********************************************************************************************
Veškeré své výdělky (bodíky a Eura) najdete v kolonce Statistik, zde hned po prvním přihlášení uvidíte, že máte na kontě 0,5 Eura (vstupní bonus).

Jak vydělávat (Verdienen):

A) Klick4Win - zde kliknete na banner a počkáte, až se odpočítá čas do konce, v případě, že skončíte na 50 (někdy 55) místě, vyhrajete pár bodíků k dobru
B) Paidbanner - díky klikání na bannery vyděláváte, bannerů zde bývá denně kolem 200 a po několika hodinách se obnovují, můžete jich mít otevřeno až 10 zároveň, takže to máte odklikáno za chvilku
C) PaidMails - zde vám chodí placené emaily, jsou za 2 body, naskytnou se v nich však a) aktionmaily - zde dostanete body za registraci, za b) questionmaily - zde dostanete dost bodíků za správné zodpovězení otázky, díky ochotným lidičkům se odpovědi nachází ZDE, ale pšššt, nikomu to neříkejte ;)
D) Bonusakt. - registrace do jiných stránek - můžete za jednu dostat 1000 bodů, někdy více, jindy méně, nachází se zde opravdu mnoho možností a výdělek pak jde snadno (od 100 do 10 000 bodů), stačí se jen zaregistrovat kliknutím na DIESEM LINK a pak po úspěšné registraci do prázdného okýnka vložíte svou přezdívku a kliknete na Bonusaktionen (body se vám nepřipíší na konto hned, musíte si počkat nějakou tu dobu, než admini z jaguschmailer ověří, že jste se tam opravdu zaregistrovali)
1000 bodů je 88.6€c
Všechny body se na konci měsíce přepočítají na EURA (to je mnohem více než dolar!), výplata se provádí na paypal (ZDE) po dosažení 5 Euro
Tahle firma opravdu vyplácí